5/07/2017

ארטיק תות מ-3 מרכיבים - Three ingredients popsicle

Yum
בס"ד

קרטיב תותים Strawberry popsicle

אם ממש מתחשק לכם עכשיו ארטיק תות, במרקם מעט קרחוני מעט גלידתי, שמכינים משלושה מרכיבים בלבד, אז הגעתם למקום הנכון.

If you feel like eating a strawberry popsicle right now, one with icy-creamy texture, that is made with only 3 ingredients, you are on the right place.


ארטיק מתאים לטבעונים Vegan popsicle

סויה bio תנובה Bio soy

אני מאוד אוהבת את החורף, אבל אני מאמינה שאם נתקעים לכמה זמן בסופת שלגים בלי יכולת לצאת מהבית ועל אחת וכמה בלי חשמל, אז די קשה להנות, ולכן אני לא אוהבת קיצוניות (טוב גם בלי קשר, קיצוניות זה אף פעם לא טוב). את הקיץ אני לא אוהבת, אבל אני מסתגלת אליו ובשביל להפוך את הימים החמים האלה לקצת יותר קרירים, הכנתי הפעם ארטיק שלוקח פחות מחמש דקות הכנה. הדבר היחיד שלוקח כאן זמן זה ההקפאה - תצטרכו לחכות בין שעתיים לשלוש שעות להתייצבות מלאה על מנת לשחרר את הקרחון מהתבנית.

במתכון הפעם השתמשתי במעדני סויה ביו במתיקות מעודנת 1.8% שומן של תנובה שקיבלתי לסקירה. המעדנים מועשרים בסידן עם חיידקי יוגורט וחיידקי ביפידוס. השימוש במעדנים מקנה קינוח מרענן וטעים שהוא גם פרווה, גם קל הכנה, גם די בריא ויחסית דל בקלוריות וגם מתאים לטבעונים.

I really love winter, but I believe that if you get stuck for a while in a snow storm where you can't leave your house let alone no electricity, it is quite hard to enjoy, and that's why I don't like drasticity (well actually with no relation, drasticity is never good).
I don't like the summer much, but I adapt to it and in order to turn these hot days a bit more chili, I made a strawberry popsicle that takes less than 5 minutes to prepare. The thing that does take time is the freezing - you will need to wait fir 2 to 3 hours until the popsicle is completely set and you will be able to take it out of the mold.
 
I used in this recipe the delicate sweetened soy non-dairy product of Tnuva that I got to review. The products contains 1.8% fat, enriched with calcium and with yogurt and biofeeds bacteria. With this product I got to make a refreshing and tasty treat that is parve, easy-to-make, quite healthy and low in calorie and also vegan.

ארטיק תותים Strawberry popsicle vegan טבעוני

המרכיבים ל-6 ארטיקים:
2 מעדני סויה במתיקות מעודנת (סה"כ 250 גרם)
1/2 כוס גדושה תותים קפואים
1/2 כוס סירופ מייפל טהור

אופן ההכנה:
מרסקים הכול במעבד מזון, טועמים לראות אם מעוניינים שיהיה יותר מתוק (לי זה היה מעולה). מעבירים לתבניות ארטיק ולמקפיא לשעתיים שלוש. החלק הטריקי כאן זה לחלץ מהתבנית. אני פשוט לחצתי על התבנית מכל הצדדים ואז איכשהו הצלחתי להוציא את הארטיק לבחוץ בשלמותו.
אם יש לכם רעיון יותר טוב איך לחלץ את הקרטיב מהתבנית, מוזמנים לשתף. רק מציינת שטבילת התבנית במים חמים לא עזרה לשחרור הארטיק ורק גרמה לו להינמס יותר מהר.

Ingredients for 6 popsicles:
2 non-dairy sweetened soy (overall 250 gram)
1/2 cup frozen strawberries
1/2 cup pure maple syrup
 
Preparation:
Process all in the food processor, check to see if it is sweet enough for you (for me is was sweet enough). Transfer to a suitable pan and freeze for two to three hours. The trickiest part is taking it out of the mold. I squeezed the mold from each size and then tried to took it out and it worked.
If you have any other idea how to release it from the mold easily, I'd love to hear. Just mentioning that when I tried to dip it in hot water, it didn't help getting it out of the mold and only defrosted the ice cream quicker.

No comments:

Post a Comment

Thank you for commenting!
Really enjoy hearing from you!
תודה על שהגבתם! מאוד שמחה לשמוע מכם!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...