אודות

 בס"ד


פרפר על עלה
שלום לכולם,
שמי מיכל, בעלת הבלוג con delight, ותחילתו של הבלוג שלי שהחל לפעול בסביבות 2009 היה כולו על אוכל, אבל מאז דברים קצת הרבה השתנו :-)
התחלתי לאפות לפני כ-10 שנים , כאשר תחום הבישול ממש לא קרץ לי, כנראה בגלל היותי חובבת מתוקים.
מסיבה כלשהי שאינה זכורה לי התחלתי לבשל ומאז, אני חייבת להגיד, אני מאוד אוהבת בישול: אין צורך בחוקים, פשוט זורקים הכול יחד ובד"כ זה מצליח :-) . חשוב לי לציין כי איני שפית ולא למדתי מעולם בתחום הבישול או הקונדיטוריה, אלא הכול מניסוי וטעייה במטבח הקטן והביתי שלי. ממליצה לכם בחום להתחיל לנסות ולגלות שגם אתם יכולים להצליח.
אז כמו שאמרתי בשנים הראשונות הבלוג עסק בעיקר במתכונים וסקירות מוצרים חדשים, אך עם הזמן גיליתי עולם שלם של דברים שאני אוהבת ונהנית לכתוב עליהם מלבד בישול ואפייה.

אני מאוד נהנית לטייל ולשתף על הטיולים המשפחתיים שלנו. אנחנו חווים ברוך השם כל מיני טיולים כמשפחה, לדוגמא היה לנו טיול בפארק השעשועים בדיסנילנד לוס אנג'לס שהיה קטע שכל כך נלחצתי וצעקתי, טוב נשאיר לכם שתקראו את הרשומה :-) .

בנוסף אני מאוד אוהבת לשתף בפרוייקטים של יצירה, נהנית לצלם, לכתוב ביקורות על סרטים ובעצם לשתף בדברים שבעיניי מעניינים וגם אתם תמצאו בהם עניין.

בכל מוצר או חוויה שאני מקבלת לסיקור או מוזמנת להתנסות, אני כותבת תמיד את דעתי האישית.
אם יש לכם כל שאלה, הצעה לשיתוף פעולה ועוד, מוזמנים להשאיר תגובה בבלוג ואחזור אליכם במהרה.
אתם מוזמנים לנסות ליצור קשר גם דרך:
המייל: con_delight@outlook.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Thank you for commenting!
Really enjoy hearing from you!
תודה על שהגבתם! מאוד שמחה לשמוע מכם!

ניוזלטר Subscribe

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים באימייל

Subscribe to get our updates by email

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use