11/27/2016

מתכון לפרגיות והאוכל של שופרסל - Chicken drumsticks & Shufersal

Yum
בס"ד

noodles couscous and chicken

בתור חברת קהילת שופרסטאר, יצא לי לקבל מגוון מוצרים חדשים מבית שופרסל להתנסות. בין המוצרים שקיבלתי להתנסות, קיבלתי את האוכל המוכן של שופרסל - מגוון מנות ומרקים ללא חומרים משמרים שאותם הגשתי עם מתכון לפרגיות שהכנתי עם השמן זית פרימיום של שופרסל שגם אותו קיבלתי לסקירה.

As a member of Shuferstar community, I get to review variety of new products from Shufersal. Among the products I got to review, I had the chance to try their prepared food - variety of soups and dishes without preservatives. I served it at home with a recipe for pargiot - chicken drumsticks without the bone and skin that I made with another product I got to try - Premium olive oil by Shufersal.


סדרת מאכלי הבית של שופרסל
 
נודלס עם ירקות

קוסקוס עם ירקות

שופרסל התחילו לשווק מספר מנות אוכל מוכנות ומרקים, שכל מה שצריך לעשות זה פשוט לחמם במיקרו וזהו. אני החלטתי לנסות את האוכל החדש ביחד עם מנה עיקרית של פרגיות מתובלות על האש.

Shufersal have started to market some ready meals and soups, that all you have to do is warm in the microwave and that's it. I tried the new food with a main course of seasond pargiot on the stove top.

המטבח הישראלי מרקים שופרסל

מבין סדרת מאכלי הבית של שופרסל, לקחתי את התבשיל קוסקוס עם ירקות מצונן ואת הנודלס, כאשר תוכלו למצוא גם מנת אושפלאו ואורז עם ביצים ומבין המרקים לקחתי את מרק הכתומים ומרק העגבניות והאורז, כאשר גם כאן תוכלו למצוא מרקים נוספים כ: מרק אפונה ומרק חומוס.
בכל מארז מרק 550 גרם ומרק העגבניוות מכיל כ-44% עגבניות ויש בו 60 קלוריות ל-100 גרם ובמרק ירקות כתומים יש כ-13% גזר, 8% בטטה, תפוח אדמה ו-7% דלעת ויש בו 56 קלוריות ל-100 גרם.
לאחר טעימה, לדעתי הנודלס היה טעים, אולם הקוסקוס לא היה מוצלח, ומבחינת המרקים, המרק הכתום היה נחמד, אך את מרק העגבניות לא כל כך אהבתי.
סך הכול רעיון נחמד ומאוד נוח וזול כשאין זמן או רצון להתחיל להכין אוכל.

Between the homemade series of Shufersal, I took to try the couscous casserole with veggies and noodles. In the series you can also find aosflao and rice with eggs. In the soup series I got to try the orange soup and the tomao and rice soup. In this category you can also find pea soup and chickpea soup.
Each soup package contains 550 gram and the tomato soup has 44% of tomatoes and 60 calories in 100 gram and in the orange soup there is 13% carrot, 8% sweet potato, potato and 7% pumpkin and 56 calories in 100 gram.
After tasting, I think the noodles was tasty, but the couscous wasn't a success and in the soups - I liked the orange vegetables soup, but not the rice and tomato soup.
Overall a nice idea and very convenient and cheap when you don't have time or effort to prepare a meal.chicken on the plancha פרגיות על הפלנצ'ה

pargiot chicken drumsticks פרגיות מתובלות

כמו שאמרתי את האוכל המוכן של שופרסל הגשתי עם פרגיות שהכנתי שיצאו ממש טעימות והנה לכם המתכון:

המרכיבים:
8-9 פרגיות
1 כף פפריקה מתוקה
1 כפית מלח
1 כפית בהרט
1/4 כפית פלפל שחור
1/4 כפית ראס אל חנות
1 כף שמן זית

אופן ההכנה:
מחממים פלנצ'ה על הכיריים בלי שמן. שוטפים את הפרגיות במים ומניחים בקערה, אם יש מים בקערה בגלל הפרגיות, אז יש לשפוך את המים כמה שניתן. מערבבים את הפרגיות עם התבלינים והשמן וכשהפלנצ'ה חמה, מנמיכים את האש לאש בינונית ומבשלים עליה את הפרגיות משני הצדדים עד שמוכן.


As I said earlier, I served Shufersal's food with chicken drumsticks I made that came out real delicious and here is the recipe:
 
Ingredients:
8-9 pieces of chicken drumsticks, boneless and skinless
1 Tbsp. sweet paprika
1 tsp. salt
1 tsp. baharat
1/4 tsp. black pepper
1/4 tsp. ras el hanout
1 Tbsp. olive oil
 
Preparation:
Preheat the plancha on stove top without oil. Rinse the chicken drumsticks in water and place in a bowl. If there is water in the bowl, get rid of it as much as possible. Mix the chicken drumsticks with the seasoning and oil and when the plancha is ready and hot, lower the heat to medium and cook on the pargiot on both sides until done.
 
 

דובשניות


אם אתם מחפשים קינוח כלשהו, ממליצה על הדובשניות של שופרסל שקיבלתי גם כן להתנסות. הדובשניות מגיעות באריזת ענקית, שהאמת שהייתי מעדיפה שיגיעו באריזה קטנה יותר, אך עדיין מאוד מומלץ וטעים.
 
If you want a dessert, I recommend the honey cookies of Shufersal that I also got to review. They come in a large package, and I would actually prefer it in a smaller package, but it is still very tasty and recommended.