1/22/2017

איך להכין מיניונים אכילים - Homemade minions

Yum
בס"ד

Edible minions מיניונים למאכל

התחשק לכם פעם להכין את היצורים הצהובים המצחיקים האלה - המיניונים בבית ושעוד ניתן יהיה לאכול אותם? אז אני מהרגע הראשון שקניתי את הבמבה בומבה לפני כשנה, מאוד רציתי לנסות להכין את המניונים אבל הנסיון הזה לא צלח.
ואז..

Have you ever wanted to make those funny little yellow creatures - the minions at home and not only that, but that you can eat them too? So at the very first time I bought the Bomba Bamba a year ago, I really wanted to try and make me some minions but it didn't work.
And then..

במבה במהדורה מיוחדת Bamba in special edition

קיבלתי משלוח של במבות מסוגים שונים שיצאו בעבר לשוק ועכשיו חזרו במהדורות מיוחדות: במבה פונץ' בננה, במבה עגולה ואת הבמבה בומבה. הבמבה בומבה מבחינתי מנצחת בין כל הבמבות האלה. לטעם הפונץ' בננה לא כל כך התחברתי והבמבה העגולה הייתה טעימה, אולם לפעמים הייתה קצת יבשה.

אני מאוד אוהבת במבה והאמת שאנחנו רוכשים במבה כמעט כל שבוע ומתענגים עליה בסופי שבוע ועכשיו כשהבמבה בומבה חזרה, ישר קניתי לי סטוק (יש לי ביה עם הבמבה הזו חחח, היא פשוט מאוד טעימה).
אז הפעם החלטתי לנסות שוב להכין את המיניונים ולא יצא בדיוק מניונים, אבל כן יצא חמוד מאוד, לא? אולי אני צריכה לקרוא להם בייבי מיניונס :-) .

אז עכשיו אתם יודעים איזה במבה אני אוהבת, מה איתכם? איזה במבה אתם הכ אוהבים? במבה במילויים (במבה במילוי נוגט, במבה במילוי חלווה), הבמבה הקלאסית או אחת מהחדשות שציינתי למעלה? מוזמנות לשתף אותי בתגובות.
אגב, מניחה ששמעתם כי בארצות הברית יש בעיה של אנשים האלרגיים לבוטנים ואצלנו ברוך השם אין כמעט את הבעיה הזו, כי רובנו נחשפנו לבמבה בילדותינו. אני חושבת שבמבה טעימה גם עכשיו כשמבוגרים ולא רק לילדים, אבל מה שבטוח המנהג לחשוף ילדים לחטיף הבוטנים במבה בגיל צעיר הוא מנהג טוב שכן הבמבה רכה ונמסה בפה וכך לא מסוכנת לתינוקות וגם בעתיד לא אמורות להיות בעיות אלרגיה לבוטנים. אם יש לכם מכרים בארצות הברית, תכירו להם את המוצר, גם לבריאות ילדיהם וגם כי זה מוצר ישראלי.

I got a package with variety types of Bamba (a peanut snack) that got on the market in the past and now are back in special edition: banana punch, round Bamba and Bomba Bamba. The Bomba Bamba is the winner for me from the three Bambas I tried. The banana punch I didn't like much and the round Bamba was tasty, however it was sometimes a bit dry.
 
I really love Bamba and actually we purchase it almost every week and enjoy it on the weekends and now when the Bomba has returned, I went straightly and bought me a stock of these Bambas (I have a problem with this Bamba lol, it is so good). 
So this time I tried again to make me some minions and it actually came kinda cute, right? not like the minion but maybe baby minions :-)

So now you know which Bamba I prefer and which Bamba do you prefer? Regular Bamba? Bamba filled with nougat or Bamba filled with halva or one of the options above? I'd love to hear about it in the comments.
BTW, I know now in the USA they are facing a growing problem of people who cannot tolerate peanuts and are allergic to peanut and in Israel we give Bamba, which is a peanut snack, to babies because it is soft and melts in your mouth, so I really recommend giving Bamba to toddlers.


המרכיבים:
5 במבה בומבה
כ-50 גרם שוקולד לבן
כ-50 גרם שוקולד מריר
קיסמי שיניים

אופן ההכנה:
ממיסים את השוקולד הלבן, טובלים קצה אחד של הבמבה בשוקולד הלבן, תוקעים באותו קצה קיסם ומעבירים למקפיא לדקה-שניים. לאחר מכן, ממיסים את השוקולד המריר, מעבירים לשקית זילוף ומזלפים עיניים ופה וזהו. ניתן מיד לאכול או לשים שוב במקפיא לדקה שהשוקולד יתמצק.

Ingredients:
5 Bomba Bamba
about 50 gram white chocolate
about 50 gram bittersweet chocolate
toothpicks
 
Preparation:
Melt the white chocolate, dip one end of the Bamba in the white chocolate and then insert the toothpick at the same side you just dipped in the chocolate. Transfer to the freezer for 1-2 minutes and meanwhile melt the other chocolate and transfer into a piping bag. Pipe the eyes and mouth and that's it. You can serve as is or transfer again for about a minute until the chocolate solidifies.