6/09/2016

ביקורת - וורקראפט: ההתחלה - Warcraft review

Yum
בס"ד


כשהיינו ילדים שיחקנו רבות במגהסון ובמגה-דרייב ואז הגיעה תקופת משחקי המחשב (age of empires, doom ועוד) ואיכשהו על warcraft פסחתי.When we were kids we played a lot with the megason and mega-drive and then came the era of computer games (age of empires, doom etc.) and somehow I skipped warcraft.


שמעתי שיש משחק כזה, אך לא היה לי מושג על מה מדובר(חוץ מהעובדה שבטח כרוכה כאן איזשהי מלחמה בעניין) ומי נגד מי, וכשהוזמנתי להקרנת הסרט ווארקראפט ההתחלה חששתי שאני לא הולכת להבין מה קורה.
החשש שלי התבדה די בהתחלה, כשהסבירו במהלך הסרט את כל המידע הדרוש על מנת להבין מה הולך, ונראה כי גם נתנו מידע לסרטי המשך עתידיים.
כמו שאמרתי, אני לא מכירה את המשחק, ולכן איני מעריצה של וורקראפט, אך הסרט הזה גרם לי לרצות ולגלות עוד על העולם הבדיוני והקסום הזה.
הסרט מאוד מזכיר באיכותו ובסיפורו את סרטי "שר הטבעות" ו"ההוביט" - מלחמות בין בני אדם ויצורים, הטוב נגד הרע, אבל אפילו שיש כאן סיפור שדי סופר כבר בעבר, מצאתי את הסרט מאוד מרתק ומעניין ונהנתי לקבל כל שביב מידע שסופק.
לפעמים הורגש שניסו לדחוף כמה שיותר מידע ביחסית כל כך מעט זמן (שעתיים של סרט), ומכיוון שמאוד נהנתי מהסרט, הייתי שמחה שהיו מאריכים יותר בקטעים מסויימים ונותנים את העוד שעה צפייה של סרט.
הבנתי שיש אנשים שקטלו את הסרט הזה ומאוד חבל, מדובר בסרט פנטזיה עשוי היטב עם אנימציה מושקעת ועלילה מצויינת. נהנתי בשעתיים האלו להיכנס לעולם הקסום הזה של אזארות', לגלות את הדמויות, לראות את הנופים והצילומים המרהיבים, שעתיים של הנאה צרופה לדעתי ועם ציפייה גדולה לסרטי ההמשך.
צפינו בסרט בתלת מימד באיימקס ולדעתי זה סרט שמומלץ מאוד לראות בתלת מימד ובמיוחד באיימקס משובח, חווית האיימקס והתלת מימד הייתה כל כך מוצלחת שלפעמים הורגש כאילו אתה ממש זז. הקטע שלפעמים הפריע לי היה עם הכתוביות שאולי זה כי ישבנו קרוב מדי, אבל פשוט היה קשה להסתכל על המסך והכתוביות בו זמנית, ולכן לפעמים היה צורך להסתדר עם האנגלית.

ותקציר קצר על הסרט:
הסרט וורקראפט מתרחש בעולם הקרוי אזרות', עולם בו שוכן שלום בין הממלכות, עד אשר מגיעה מיקום מקביל קבוצת לוחמים חדשה - אורקים, יצורים שיודעים לטפל בעניינים רק דרך מלחמה, ומטרתם להשתלט על אזרות' ולהפוך אותה לעולם החדש שלהם.I heard there's a game called Warcraft, but I didn't have any clue of what it is about (except from probably a war in it) and who's against who, and when I was invited to watch the movie I was afraid I won't understand what's going on.
My fear was proved wrong at the beginning of the movie, when during the film they explained the needed information and it seemed they gave a bit of hints for the next movies.
As I said, I don't know the computer game, so I am not a fan, but this movie made me want to find out more of this fictional and magical world.
Warcraft movie resembles in its quality and storyline to lord of the rings and the hobbit - a war between humans and creatures, the good against evil, but even though it is a story that seems like it was told before, I found it fascinating and I really enjoyed getting every piece of information they provided.
Sometimes it felt like they are trying to shove as much as info in such a short period (two hours), and because I really enjoyed the movie, I would have loved for them to make this a 3 hour movie with longer parts.
I understand some people criticized this movie quite badly and its a shame, it is a fantasy movie that is made very well with a very beautiful animation and great storyline. I enjoyed in the two hours of the movie, going inside this magical world of azaroth, knowing the characters, seeing this beautiful scenery and shots, two hours of great joy and I can't wait for the next chapter.
We watched the film in Imax 3D and I really recommend watching it in 3D and high quality IMAX experience. It is very successful that you can feel like you're actually moving. The thing that kind of bothered me was the subtitles in 3D, that sometimes was very hard to read because of the 3D effect.
And a short summary of the movie:
Warcraft the beginning movie happens in the world of azaroth, a world where peace resides among realms, until a new group of warriors arrives from a parallel world - orcs, creatures who only understand war, and their goal is to take over azaroth and make it their new home.

No comments:

Post a Comment

Thank you for commenting!
Really enjoy hearing from you!
תודה על שהגבתם! מאוד שמחה לשמוע מכם!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...